4 Парчиња на 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена
Свеж

4 Парчиња на 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

DEN 2459.52

Достапно е за нарачката

4x 20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Тип : Оптички Влакна Attenuator.Влакна Тип : Single-Mode.Боја : Зелена. 4x 20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.