6 Парчиња од 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена
Свеж

6 Парчиња од 20dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

DEN 943.20

Достапно е за нарачката

6x 20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Тип : Оптички Влакна Attenuator.Влакна Тип : Single-Mode.Боја : Зелена. 6x 20d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.