1 Компјутер од 15dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена
Свеж

1 Компјутер од 15dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

DEN 1005.12

Достапно е за нарачката

15d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Конектор A : SC.Конектор Б : SC.Карактеристики : Метално Тело.Влакна Тип : Single-Mode. 15d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена, Конектор A : SC, Конектор Б : SC, Карактеристики : Метално Тело, Влакна Тип : Single-Mode.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.