4 Парчиња на 3dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина
Свеж

4 Парчиња на 3dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина

DEN 1610.40

Достапно е за нарачката

3d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина.Карактеристики : Метално Тело.Влакна Тип : Single-Mode.Тип : Оптички Влакна Attenuator. 3d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина, Карактеристики : Метално Тело, Влакна Тип : Single-Mode, Тип : Оптички Влакна Attenuator.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.