8 Парчиња од 3dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена
Свеж

8 Парчиња од 3dB SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена

DEN 278.40

Достапно е за нарачката

8x 3d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.Тип : Оптички Влакна Attenuator.Боја : Зелена. 8x 3d B SC АПЦ Конектор за Оптички Влакна Optical Attenuator Еден Режим Метал Зелена.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.