6 Парчиња од 1dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина
Свеж

6 Парчиња од 1dB SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина

DEN 691.20

Достапно е за нарачката

6 Компјутери 1d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина.Тип : Оптички Влакна Attenuator.Влакна Тип : Single-Mode. 6 Компјутери 1d B SC UPC Конектор за Оптички Влакна Optical Еден Режим Attenuator Метал Сина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.