ДИВИ КУЌА Каубојска шапка, Пиратски шапка, Западна Каубојска шапка, Улога Игра Одговараат, ноќта на Вештерките Танц Костим Одговараат, Венеција шапка, Зоро шапка(L) ?
Свеж

ДИВИ КУЌА Каубојска шапка, Пиратски шапка, Западна Каубојска шапка, Улога Игра Одговараат, ноќта на Вештерките

DEN 456.00

Достапно е за нарачката

1:Големина : Унисекс Големина Одговара на Повеќето Возрасни и млади.Боја : Кафена Материјал : Браун Потресени Кожа Колонијален Стил Објект тежина : 160g Објект димензии L x W : 40x36 CM Капа на Главата обемот : 56-58cm со Прилагодливи ВКЛУЧУВААТ : 1*Кафеава шапка +1*Квартет шамија + 1*имитација на кожа око маска+1*камшик. 2:Пиратски Шапка - Кафеава Потресени Кожа Колонијален Стил шик, да ја направат совршена за секојдневно носење и улога - играње игри.Лесен материјал за удобност избегнува прегревање.Посебни и модерен дизајн го прави привлечна, шармантна, мода и шик.Овие Капи се совршен прибор за костими на пиратите, еден капетан, револуционерна војна војник.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.