JUHAO Куче Јака Цвеќиња домашни Миленичиња Лак Вратоврска Цвет Јаки за Кученце Јака Чешлање Додатоци
Свеж

JUHAO Куче Јака Цвеќиња домашни Миленичиња Лак Вратоврска Цвет Јаки за Кученце Јака Чешлање Додатоци

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

Материјал и Боја : јака цветови се изработени од високи chiffon, мека и свиленкаста, трајни, убава за вашето куче да се носат.На задната страна на цвет има широк еластична гума бенд кој може да биде украсена со голем број на големината јаки,можете да го отстраните за да го било која позиција на јака,исто така лесно да се стави на или полетување.Белешка : Постојат само 8 цвеќе во пакет, не се јаки.Широк апликации : Тие се совршен за мали, средни и големи кучиња, puppies, мачки, мачиња,rabbites, свињи и така натаму.Голем роденден, и свадба подарок.Одговара за било occassions : секојдневно работи, работи, одмор, ноќта на Вештерките Божиќ партии,свадба, роденден и фото реквизити.Совршен за сопствениците на домашни миленичиња, пет groomers, продавници за домашни миленичиња.Здрава и Противалергиски материјали : сите јаки цветови се изработени од здрави и ниска противалергиски материјал, и нема да предизвика непријатност за вашето домашно милениче.Материјал и Боја : јака цветови се изработени од високи chiffon, мека и свиленкаста, трајни, убава за вашето куче за да го носат; ;задниот дел на цвет има широк еластична гума бенд кој може да биде украсена со голем број на големината јаки можете да го отстраните за да го било која позиција на јака,исто така лесно да се стави на или полетување.Белешка : Постојат само 8 цвеќе во пакет, не се јаки.;Широк апликации : Тие се совршен за мали, средни и големи кучиња, puppies, мачки, мачиња,rabbites, свињи и така натаму.Голем роденден, и свадба подарок. ;Одговара за било occassions : секојдневно работи, работи, одмор, ноќта на Вештерките Божиќ партии,свадба, роденден и фото реквизити.Совршен за сопствениците на домашни миленичиња, пет groomers, продавници за домашни миленичиња.;Здрава и Противалергиски материјали : сите јаки цветови се изработени од здрави и ниска противалергиски материјал, и нема да предизвика непријатност за вашето домашно милениче.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.