Националната Поводник Тенка Планина Јаже Куче ID Јака - Црна -Средни - Оригинал Snickers Јака
Свеж

Националната Поводник Тенка Планина Јаже Куче ID Јака - Црна -Средни - Оригинал Snickers Јака

DEN 335.52

Достапно е за нарачката

Овој медиум ID јака одговара на 14" 20" вратот големина 5mm јаже - молив тенка.ID САМО - НЕ ТРЕБА ДА СЕ КОРИСТИ СО ПОВОДНИК.Лесно прилагодување на вратот големина - Метал прилагодување лизгачи прекриени со гума.Шест дополнителни бои - големи димензии на располагање - пребарување Националните Поводник.Мала Играчка?димензии пребарување - Национална Поводник Компанија 13 бои Ултра Лајт.Тенка планина јаже прилагодливи ID јака.Дизајниран за 24-7 употреба.Да не се користи со поводник.ID јака само.Лизгачи се прилагоди јака големина.Што се оригинално дизајнирани за Њујорк Shiba Спасување и нивните познатиот куче "Snickers".Зборот на устата продажба има побарано промоција на .Бидејќи јака е толку тенок и лесен, тој не ја оштетува грб.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.