Тока-Надолу Куче Јака Пластичен Клип Чудо Ретро Стрип Табли Црна, Жолта Достапни Во Прилагодливи Големини За Мали, Средни И Големи Кучиња
Свеж

Тока-Надолу Куче Јака Пластичен Клип Чудо Ретро Стрип Табли Црна, Жолта Достапни Во Прилагодливи Големини За

DEN 631.92

Достапно е за нарачката

Се вклопува 18-32" вратот големина и е 1.5" широк.Енергична и храбар, оваа прекрасна полиестер куче јака е направен за да покаже исклучите вашиот пес е уникатен стил низ сите сезони.Со текот на инженерните пластични тока и силна Д-прстен, ова трајни јака може да се одржи до она што вашето куче може да јадење надвор.Овој производ е рачно изработени во САД од Тока-Долу и е официјално лиценцирани од страна на Марвел Стрип.Појавување на води/leashes на располагање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.