Кајак Гребло Во 2004 Година Патент Печатење На Плажа Куќа Кану Гроздобер Уметност Постери Подароци За Мажи Жени Скицата Оркестарот - Рамка Не Се Вклучени
Свеж

Кајак Гребло Во 2004 Година Патент Печатење На Плажа Куќа Кану Гроздобер Уметност Постери Подароци За Мажи Жени

DEN 120.00

Достапно е за нарачката

Дигитално повторно владее гроздобер патент отпечатоци.Произведена и отпечатена исклучиво од нас на нашата мала работилница во Велика Британија (UK).Нашата убава и чудат отпечатоци се печатени со користење на две најнови професионални инкџет печатачи од Canon и Epson, И принтери произведуваат уметничка галерија квалитет Giclee отпечатоци, кои се направени да траат цел живот.Не се решат за нешто помалку од Giclee печатени слики за вашите ѕидови, само признаениот индустриски стандард за производство на архивскиот квалитет Giclee отпечатоци е со користење стручна инк-џет печатари и нашето ветување е дека сите наши отпечатоци се печатени користење на врвот на опсег инк-џет печатари и пигмент мастило.Нашите Принтери : Canon ПРО 1000 (12 Индивидуални Кертриџ Пигмент мастило-set) Epson SC-P800 (9 Индивидуални Кертриџ Пигмент Мастило-set)Материјали : Архивирање на Мастила : Canon Луција Пигмент Мастило или Epson Ultrachrome HD Пигмент Ink Paper : наградуван 300gsm Остриги Фотографија Paper Shipping преку велика БРИТАНИЈА Кралската Пошта : Проценето време на испорака 1 - 3 дена, во рамките на велика БРИТАНИЈА Проценува време на испорака 3 - 5 дена, во Рамките на EUEstimated време на испорака 7 - 14 дена Надвор од Europe International превозот пати се проценки и не гарантира испорака датуми, International Shipping пати може да потрае подолго доколку се одржа од страна на Царинската управа.Пакување : Големина A6, А5 и големина А4 отпечатоци се пакувани во некоја киселина слободни заштитен ракав, Кој потоа се става во внатрешноста тешко одбор поддржан цврсти пликови.Димензии A3, А2, се расукува во киселина слободни заштитен ракав, Кој потоа се става во внатрешноста на цврсти поштенски цевки.Нашиот заштитен ракав не само што се заштитува вашите Печатење.Тоа исто така го прави полесно да ги отстраните вашите печатење од поштенски цевка без било каква штета.Што го прави полесно да се сплесквам сликата надвор, подготвени да висат на вашите ѕидови.Важни забелешки : Рамка не е included Colours на екранот на вашиот монитор може да биде малку поинаков да печатени дел од уметничкото дело.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.