Тригонометрија Гроздобер Печати Математика За Учење Помош Ѕид Оркестарот Математика Канцеларија Оркестарот Студент Ѕид Уметност Студиска Соба
Свеж

Тригонометрија Гроздобер Печати Математика За Учење Помош Ѕид Оркестарот Математика Канцеларија Оркестарот Студент

DEN 530.88

Достапно е за нарачката

► Достапни А4,А3,А2,А1► Отпечатат на високо квалитетни, времето отпорни, 220g сјајна хартија ► Нема Маргина - Бескраен Печати. ► Печатење е подготвена за кадрирање ► Листата е за постер само рамка / планината и додатоци не се вклучени ► Сите постери се безбедно спакуван во јасно заштитен ракав и дојдов во цевка за да се стигне до вас во совршена состојба.►Бои може да се разликува малку од следи и печатач.►Сите предмети се испраќаат со ПРЕПОРАЧАНА ПРЕВОЗОТ преку UPS-от, DHL, Fe Dex и TNT. ►2-3 работни дена за Европа ►3-5 работни дена за САД и Канада ►4-7 дена за други земји.ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.