Печурки Оркестарот Отворено Градина Статуа - Garden Gnome е Омилен Градина Декорација Патио Оркестарот (11.8, Црвено)
Свеж

Печурки Оркестарот Отворено Градина Статуа - Garden Gnome е Омилен Градина Декорација Патио Оркестарот (11.8,

DEN 791.76

Достапно е за нарачката

★【СИМПАТИЧНА ГРАДИНА ОРКЕСТАРОТ】 : Смола декоративни печурки погодна за внатрешна или надворешна употреба. ★【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】 : Оваа печурка оркестарот е одличен подарок за секојдневниот живот,т.е. онака како градинарство подароци. ★【СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА】 : Совршена големина за дом или канцеларија,градина или косилка за декорација. ★【ЖИВОПИСНИ БОИ】 : Рака сликарство со живописни бои. ★【УБАВ КВАЛИТЕТ】 : Ако не сте 100% задоволни со нашите производи,ве молиме слободно контактирајте со нас.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.