Tropicana Рубин Црвена Грејпфрут, Сок Пие, 15.2 fl мл Шишиња, (Пакување од 12)
Свеж

Tropicana Рубин Црвена Грејпфрут, Сок Пие, 15.2 fl мл Шишиња, (Пакување од 12)

DEN 1706.40

Достапно е за нарачката

Вклучува 12 (15.2 мл) шишиња на Tropicana Рубин Црвена Грејпфрут, сок пие.Витамин Ц исхрана треба.Курва, tangy Рубин Црвена Грејпфрут вкус.Уживаат дома, на работа или во движење.Вкус Име : Грејпфрут | Големина : 15.2 Fl Мл (Пакување од 12).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.