4 Диригент Приколка Кабел, 16 AWG GPT, Боја Кодирани ПВЦ Жици со Надворешниот Јакна, 1.5' Должина
Свеж

4 Диригент Приколка Кабел, 16 AWG GPT, Боја Кодирани ПВЦ Жици со Надворешниот Јакна, 1.5' Должина

DEN 1418.40

Достапно е за нарачката

Четири 16 AWG (19/0.0113") SAE J1128 Тип GPT автомобилската основно жици со кафеави/зелена/бела/жолта PVC изолација (0.023" дебела).Кабел Надворешниот Јакна : Црна PVC изолација (0.030" дебела).Индивидуални Жица Кол. : 0.104" Секој / Кабел Вкупно Кол. : 0.310".Температурата Оценка : 60°C (140°F). 1.5 ft Должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.