Фактор 55 Hawse Форумот Fairlead (1.5 Дебела)
Свеж

Фактор 55 Hawse Форумот Fairlead (1.5 Дебела)

DEN 868.80

Достапно е за нарачката

Сите Фактор 55 производи се дизајнирани во куќа со користење на најнова 3 D CAD софтвер и оптимизиран за користење на Космосот FEA (Finite Element Analysis).Пред да се ослободи секој производи на јавноста, ние, исто така, вршат деструктивни тест за секој дизајн со помош на тест објект опремен со тест за мерење и снимање на податоци опрема.Од 6000 и 7000 серија aluminums, да 6 AL-4 V титаниум двојно стриже игли, Фактор 55 нуди најдобрите дизајни направени од најдобрите материјали.Фактор 55 сака да бидете сигурни дека ние сме производство на највисок квалитет, најдобра вредност производи за нашите клиенти.Фактор 55 делови се спроведува на тестирање и мерење објект кој исто така е сертифицирана за Национална Одбрана местење и да ја воочи големината и тестирање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.