7 Диригент Приколка Кабел, 14 AWG GPT, Боја Кодирани ПВЦ Жици со Надворешниот Јакна, 8' Должина
Свеж

7 Диригент Приколка Кабел, 14 AWG GPT, Боја Кодирани ПВЦ Жици со Надворешниот Јакна, 8' Должина

DEN 276.00

Достапно е за нарачката

Седум Проводници, SAE J1128 Тип GPT Автомобилската Основно Жица : 14 AWG (19/0.0142").Диригент Изолација : Црна, Сина, Кафена, Зелена, Црвена, Бела, & Жолта ПВЦ.Кабел Надворешниот Јакна : Црна ПВЦ / Кабел Целокупната Дијаметар : 0.520".Температурата Оценка : 80°C (176°F). 8 ft Должина.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.