СТП HUAI ZHAI Прилагодливи Алуминиум Влече Приколка Hitch за 1/10 Axial SCX10 РК Роботот Црна Влече Јажето Куки (Боја : Стил A)
Свеж

СТП HUAI ZHAI Прилагодливи Алуминиум Влече Приколка Hitch за 1/10 Axial SCX10 РК Роботот Црна Влече Јажето Куки

DEN 1363.20

Достапно е за нарачката

Направени од високо квалитетни алуминиумски легури,многу издржливи.Црна anodizing за издржливост, отпорност на корозија, и одлично изгледа.Се користи за 1/10 роботи автомобили SCX10. Боја : Црна.Добредојдовте на PUHUAIZHAI продавница.Нашиот бизнис опфат покрива 90% од животот.Можете да купите се што ви треба во еден од нашите продавници.Исто така, ние ќе се потрудиме да ви послужи и да ви посакам среќен шопинг!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.