XDR 18110 Off-Road Делта Зголеми Тјунер Модул
Свеж

XDR 18110 Off-Road Делта Зголеми Тјунер Модул

DEN 8902.80

Достапно е за нарачката

Камериер Режим за Помалку Experiened Возачи.До Четири PSI Max Зголеми со текот на Акции.Вклучува Времето Доказ Капсула.Четири Перформанси Settings.Bluetooth Стан Контролирани за IOS и Андроид.Одговара тип : Возило се Специфични.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.