Персоналните Бебе Божиќ Украс (Сина Pacifier)
Свеж

Персоналните Бебе Божиќ Украс (Сина Pacifier)

DEN 406.80

Достапно е за нарачката

Ве МОЛИМЕ ЗАБЕЛЕШКА : Вклучува Персонализација.Нема специјални/странски знаци ве молам.Материјали : Направен од Поли смола.Мерки : 3.75 инчи x 3.25 инчи.Лента јамка вклучени за лесно екранот.Вашето Име и годината е персоналните со рака со внимателен допир на талентирани уметници.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.