QBYYDS 26-Писмото Златен Метал Зборови, Бебе Pacifier, Дијамант Појас Синџир, Мајката и Детето Производи, Weaning Артефакт, Бебе Pacifier, Смирувачки Pacifier (А)
Свеж

QBYYDS 26-Писмото Златен Метал Зборови, Бебе Pacifier, Дијамант Појас Синџир, Мајката и Детето Производи, Weaning

DEN 530.40

Достапно е за нарачката

[Дизајн] : за Разлика од повеќето pacifiers, нашата единствена мека круг shield е дизајниран да се поблиску симулираат доењето да го допре бебето, нос и ги прават да се чувствуваат удобно. [Благотворно и Удобно] : мека брадавица на бебето pacifier нежно го имитира доењето и да се промовира развојот на природен палета на бои, додека pacifier се чувствува добро на бебето е непцата. [Одржување Инструкции] : Налејте врела вода на секој pacifier да се дезинфицира пред да ги користите, или да го стави на врвот полица на машина за миење садови, се притисне сите преостаната вода после земањето на тоа надвор, а потоа да се исуши за 4-6 часа. [Стил] : Ова pacifier има роман стил со 26 букви.Како подарок или вашето бебе, тоа ќе ги споделите вашето бебе има персонализиран pacifier дека не можете да го најдете насекаде. [Безбедност] : Ова ортодонтски pacifier е направен од не-токсични, хигиенски, и анти-залак материјали, кои се формира природно во усната празнина за да се задоволат потребите на бебиња за екстра цицање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.