JARLINK Јасно Пакување Лента (6 Ролни), Вкупно 720 Метри, 1.88 инчи x 120 Метри, 2.7 мили Дебели, Тешки Пакување Лента за Испорака Пакување Движат Запечатување
Свеж

JARLINK Јасно Пакување Лента (6 Ролни), Вкупно 720 Метри, 1.88 инчи x 120 Метри, 2.7 мили Дебели, Тешки Пакување

DEN 984.00

Достапно е за нарачката

6 Ролни на Лента - димензиите на оваа лента се наоѓа на 120 метри должина x 1.88-инчен ширина или (110m x 47mm) по список, вкупно 720 метри или 2160 нозе.Совршен за брзо пакување и запечатување.Силно Лепило - Со силна BOPP акрилик лепило, на здрав лента стапови многу добро и има кутии заедно.Висок Квалитет - Нашите 2.7 мили дебели лента е многу добар во дебелина и тежина, не ќе солза или подели лесно.Лесен за Употреба - Оваа проѕирна лента е погодна за сите стандардната лента точење и лента пушки.Вие исто така солза со вашата рака.Повеќекратна Употреба - се Применува во депо, дома и во канцеларија употреба.На снимката може да се користат за транспорт, пакување, кутија и картонска запечатување, играчки и книги поправка, отстранување на облека прашина и домашно милениче коса.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.