GeekShare Мачка Шепа Playstation 4 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилни со PS4 PS5 Контролер, 2 Пар / 4 Парчиња - Пролет Зелена
Свеж

GeekShare Мачка Шепа Playstation 4 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилни со PS4

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

【Атрактивни & Око-Фаќање на Дизајн】Симпатична мачка шепа дизајн додава вкус и виталност во вашиот Xbox Еден Контролер), reject (отфрли здодевни црна или бела боја и да се направи вашиот уред на повеќе примамливо. 【Подобрува Комфорот】 Додадете дополнителни висина за да се зголеми лак должина и бара помалку сила со што се намалува зглоб, рака и палецот замор. 【Го подобрува Зафат】 Не се лизга материјал сида зафат за да се спречи вашите прсти од лизгање надвор и да се обезбеди поголема точност и сензитивност. 【Зголемување на Точноста】Подобрува твојот снимање точност за што резултира во попрецизни во играта движења и побрзо цел стекнување. 【Висок Квалитет】додадена контрола и удобност работи и преку игрите и ги штити thumbsticks од абење.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.