2 ПАРЧИЊА Аналогни Палецот Зафат Маска, Dualsense Безжичен Контролер Игра Далечински Џојстик Капа, Магичен Не се Лизга Силикони Зафат Заштитна Маска, Погоден за PS5/PS4/Xbox ?
Свеж

2 ПАРЧИЊА Аналогни Палецот Зафат Маска, Dualsense Безжичен Контролер Игра Далечински Џојстик Капа, Магичен Не

DEN 191.76

Достапно е за нарачката

????【Се подобри Удобноста и Контрола】 : Палецот Зафат се Држи Капакот е направен од високо-густина водоотпорен силикони, која обезбедува одлични зафат, перформанси и удобност.Тие ќе се намали замор на зглобовите, рацете и да комплимент вашиот контролер на кожата. ????【Совршена Заштита】 : не се лизга силикони рачка за заштита на поклопецот, заштита на рокер од носат.Ви обезбеди со повисока точност и чувствителност кога ќе играте никакви игри. ????【Модел за поддршка】Силикони палецот стап зафат капа и маска за PS5/PS4/PS3/PS2, Xbox Еден /Xbox 360 /WII u /Nintendo Switch ПРО Контролори.Тие се убави и доволно флексибилен за да ги собере различни големина joysticks .Најдобрите подароци за игра љубовници. ????【Едноставен и Лесен за Инсталација】 : Завртете го заштитниот поклопец навнатре, а потоа го надолу за да го опколуваат аналогни џојстик. ????【Исклучителна Пакет и Услуга】 : 1 парови (2 парчиња) Безжичен контролер силикони аналогни палецот рокер капак.Ние ви обезбеди со 7*24 пријателска услуга.Ако имате било какви прашања во врска со џојстик капа, ве молиме контактирајте со нас преку е-маил.Боја : 1.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.