GeekShare Овошје Тема Playstation 4 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилен со Switch Про Контролер и PS4 PS5 Контролер, 4 Парчиња - Праска и јаболко
Свеж

GeekShare Овошје Тема Playstation 4 Контролер Палецот Костец, Thumbsticks Покрие Поставите Компатибилен со Switch

DEN 239.76

Достапно е за нарачката

【Компатибилен Со Контролер】Наменета за PS4, PS5, НС Про, MOBAPAD ПРО, Xbox 360,8 Bit Do SN30 Про,Rapoo V600 S,IINE ПРО Контролер,НЕ за да се Префрлате Радост-Con. 【Geek Share Оригиналниот Дизајн】 Вкусни овошје тема thumbstick капи, исклучителна полски процес и проѕирен ефект, го направат вашиот уред на повеќе примамливо. 【Висок Квалитет и Не се Лизга】 Употреба висок квалитет со силиконска материјали за зголемување на триење помеѓу прст и контролер.Спречување на прстите од лизгање надвор и да се обезбеди поголема точност и сензитивност. 【Enhanced Игри Искуство】Додадете контролер висина за да се олесни зглоб, рака и палецот болка.Зголемување на вртење кругови, што резултира во попрецизни во играта движења. 【Квалитет и Гаранција】Ако најдете било какви проблеми (штета, гребнатини, нечистотии, итн.), ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Нашата продавница секогаш се стреми за задоволството на клиентите и секогаш не се потрудиме да ги задоволи потребите на клиентите со подобар квалитет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.