100 Парчиња Половина Дрво Монистра за Занаети, 6 Големина (15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 40mm, 50mm) Недовршени Сплит Круг Дрво Топчиња Половина Дрвени Занает Топката Монистра за Божиќ ?
Свеж

100 Парчиња Половина Дрво Монистра за Занаети, 6 Големина (15mm, 20mm, 25мм, 30мм, 40mm, 50mm) Недовршени Сплит

DEN 263.76

Достапно е за нарачката

Уживајте во DIY процес - Овие недовршени половина круг дрво топки може да им обезбеди шанса да DIY некои украси или приврзоци заедно со вашите семејства и децата, само да уживаат во DIY процес и да ја цениме поволни занаетите што сте ги направиле.Бескрајни Креативни Можности - Природни половина дрвени монистра за занаети може да се примени за да се направи coasters, фото рамки, вратата венци, DIY подароци и внатрешни декорации, за задоволување на разни потреби.Лесно Да се Наслика & Стап - Ќе може да наслика половина дрвена топка во вашата омилена боја, или да користите лепак да се држи каде што сакате, направете свој занаети.Убав подарок за љубителите - Можете да додадете различни светли бои и боја некои шармантен модели на овие мини половина занает топката монистра да се направи значајни подароци, испраќање на вашите фамилии и пријатели на роденден, Божиќ, Нова Година и други прилики да ги направи среќни.Природно дрво топчиња се совршени за сликарство и боење на нив за време занает одлуки. 【Природен Материјал】сплит дрвени монистра се намали и полиран од цврсто дрво, мазна површина без burrs. 【DIY Создавање】 Можете да креирате произволно на недовршени дрвени монистра. 100 Парчиња Половина Дрво Топчиња за Занаети и да се Направи Прекрасен Подарок за Вашите Семејства или Пријатели!стр Функција : Направен од Природно Дрво - недовршени дрво монистра се обработуваат од цврсто дрво, лесно да се во боја, не исчезнува, нема боење. 【Лесен за Употреба】најчеста употреба на недовршени дрво украси се да лепак на површината на објектот да биде украсен, или вежба дупки со електрични дупчалки и string ги заедно за да направат украси. 6 Assort Големина - ви Обезбеди со 6 големини на природни дрвени монистра, така што можете да изберете различни големини за да се направи дрвени занаети од различни големини.Прават DIY работа ви се допаѓа следете ги вашите сопствени идеи.【6 Големина на Половина Дрвени Топчиња】пакетот се вклучени 100 парчиња дрво поделени монистра во 6 големини со 40pcs 15mm, 20pcs 20mm, 15pcs 25мм, 10pcs 30мм, 10pcs 40mm, 5pcs 50mm.Ви обезбеди со повеќе големини опции за DIY дрвени занаети од различни големини.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.