Prasent 10 mm 25 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Кајсија
Свеж

Prasent 10 mm 25 m Сатен Двојно Лице Лента се Тркалаат, Кајсија

DEN 1008.00

Достапно е за нарачката

Елегантен двојно лице Сатен.Совршен за облека, занает, флорални, домот и декорација на hairbow додатоци.На располагање во многу бои и различна ширина. 10 mm ширина, 25 m должина.Raw материјали и се сертифицирани од страна на Oekotex 100.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.