M. LA ХАРТ NCAA Унисекс-Возрасни Pewter Биро Додатоци
Свеж

M. LA ХАРТ NCAA Унисекс-Возрасни Pewter Биро Додатоци

DEN 1560.00

Достапно е за нарачката

Направени во САД или Увезуваат.Официјално лиценцирани од страна на Северна Каролина Држава. 8" должина.Направена од цврст pewter со висок лак финиш.Презентирани во нашата атрактивна подарок кутија.Се комбинираат со нашите pewter julep чаша или други биро додаток за уникатен подарок сет.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.