Lurrose Парафински Восок Бања Ракавици и Booties, 4Pcs Восок за Нега на Изолирани Белезници Рака Нега Третман на Спа Нога Маска за Термички Третман, Восок Пинк Машина
Свеж

Lurrose Парафински Восок Бања Ракавици и Booties, 4Pcs Восок за Нега на Изолирани Белезници Рака Нега Третман

DEN 450.96

Достапно е за нарачката

Го подобрува ефектот на крем, со овие Рака, а Нозете ги опфаќа, можете да уживате во парафински третман дома како во салонот.Активирање на ткива, забрзување на циркулацијата, подобрување на апсорпција.Ви даде здрава рака и нога третман.Држете ги рацете и нозете топло со топла парафински да ви даде добар ефект за nourishments навлезат во кожата.Направени од фланелен боксери материјали, трајни, удобно, заштита на животната средина и лесен.Целосно да се перат и еднократно, специјално дизајнирани за да се зголеми задржување на топлина, како дел од парафински восок третман.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.