Eletric Загрева Mitts, Мека Термички Убавина Рака Белезници Ракавици за Парафински Восок СПА Третман за Рака, Нога Нега, Било Страна Големина
Свеж

Eletric Загрева Mitts, Мека Термички Убавина Рака Белезници Ракавици за Парафински Восок СПА Третман за Рака,

DEN 899.76

Достапно е за нарачката

Тоа може да им помогне на суштината или лосион за поефикасно да навлезат нашата кожа, така што за да се постигне најдобар за нега на кожата ефект.По постигнување на висока температура пред спиење, го исклучите снабдувањето со електрична енергија и греење ефект.5 cm Објект Тежина : 409g Пакет : 1 x Пар Загрева Mitts Забелешка : 1. ❤Големина : Овие mitts може да се користи од страна на мажите и жените. ❤Парафински : Овие mitts се лесно миризливи со парафински восок за вашиот греење. Се обрне внимание на нивото на задржување mitts, не насилно притиснете во случај на оштетување на внатрешни уред на mitts.Спецификација : Предмет Тип : Загрева Mitts Напон : 100-240 V Приклучок : НИ Боја : Бела Пакет Големина : Прибл.Ако постои било каква штета, ве молиме промени се веднаш и да престане да го користи. Ве молиме прочитајте ги упатствата пред да го користите. Ве молиме отсечени моќта на mitts и чувајте ги надвор од дофат на децата пред спиење.Употреба : 1. Работно време 10-20 минути и ги чистат со влажна крпа.Тоа кожата го забрзува метаболизмот и му помага на суштината или лосион навлезат во нашата кожа поефикасно, на тој начин постигнување на најдобрите за нега на кожата резултати.Ж-Higt(45-65 степен)или L-Ниска (35-40 степен) според третман или вашата состојба. ❤Автоматско температура прилагодување : Автоматска контрола на температурата уредот може да ја направи електрични mitts има постојана температура ефект, висока температура(45-65 степен), ниска температура(35-40 степен). Проверете дали mitts се скршени пред употреба.❤Рака за Нега на Кожата : Помага во ублажување на рацете и нозете и придавам влогови на вашите нокти.Загрее брзо, mitts ќе се загрее во околу 1 до 2 минути и веднаш се загрее вашиот ладни раце. Приклучок и да се постави на температурата. Се применуваат moisturizer, пред ставање ќе нозе во заштитник торба.Кога восокот е ставен и загревани, тоа се претвора во течност која го прави лесно да се негуваат вашата кожа.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.