JIAW Безбедност Скалило Огради Европски Стил на Парапет Banister Железнички Поддршка, Затворен Безбедно Цврсто Дрво Скалите Парапет,Безбедноста Не се Лизга Земи Бар,5ft
Свеж

JIAW Безбедност Скалило Огради Европски Стил на Парапет Banister Железнички Поддршка, Затворен Безбедно Цврсто

DEN 2087.52

Достапно е за нарачката

● Материјал : Цврсто дрво.Јасно текстура, носат-отпорни, водоотпорен, не попуштат или кора,висока отпорност на корозија,издржливост и естетски и прифатлива. ● Разноврсна инсталација : Нашата потпирачи за раце може да биде лесно да се инсталира вертикално, хоризонтално или дијагонално да ги исполни вашите различни потреби. ● Мулти-апликација : Погоден за голем број на локации, како што се скалите, ходниците или вили.Тоа исто така може да се користи како врата потпирачи за раце, прозорец огради, бања огради, крпа шини за да обезбеди дополнителна безбедност. ● Димензии : 30cm - 600cm, растојание до ѕид : околу 10 см, мулти-големина за да се изберат за да се вклопи во било каде во вашиот дом (Бара custom size, ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта). ● Предност : Ова за оние со ограничена подвижност, рамнотежа проблеми или тешкотии при стои за долги периоди на време, нашите земи бар обезбедува поголема поддршка во затворен или на отворен простор.Големина : 5 Метри.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.