Божиќ Дедо мраз Елф Чевли и Капа Божиќ Црвена Зелена Одежда Додаток Сет (28 cm/ 11 Инчи)
Свеж

Божиќ Дедо мраз Елф Чевли и Капа Божиќ Црвена Зелена Одежда Додаток Сет (28 cm/ 11 Инчи)

DEN 527.76

Достапно е за нарачката

Ќе добиете : пакетот вклучува 1 пар на елф чевли и 1 парче шапка, овие симпатична Божиќ elf поставува направи да се извонредни во партијата.Удобно материјал : Божиќ elf чевли и капа се направени на квалитетот flannelette, трајни и удобен за носење и чевли имаат дебели дното, убава Дедо мраз Елф костим во собата може да додадете повеќе Божиќ атмосфера.Големина на : на црвени и зелени елф чевли се 23 см/ 9 инчи во висина; Постојат 2 големини за вашиот избор, вклучува 28 cm/ 11 Инчен(погодна за возрасни), 21 см/ 8 Инчен(погоден за дете); Забелешка : ве молиме бидете проверете ја големината внимателни пред тоа купување.Празнична дизајн : елф чевли и капа се новина дизајн во црвена и зелена боја, кои се погодни за тема Божиќ партија, фустан се појави како една симпатична elf и да присуствуваат на вашиот Божиќ партии.Широк appliaction : овој Дедо мраз Елф костим кој е добар за вашиот Божиќ партија костим и самовила тема cosplay или некои фенси облека партии; Тие се лесни и издржливи, лесно може да се здипли за складирање, кој не заземаат многу простор.Божиќ Дедо мраз Елф чевли и капа Божиќ црвено зелено костим кој го поставите се Применуваат за : елф чевли и капа се новина дизајн во црвена и зелена боја, можете да го користите за тема Божиќ партија, фустан се појави како една симпатична elf и да присуствуваат на вашиот Божиќ партии, исто така добри за вашиот самовила тема cosplay или некои фенси облека страни.Карактеристики : Тие се меки, удобни и носат-отпорни, лесно може да се здипли за складирање, кој не заземаат многу простор, ги задоволат вашите потреби.Спецификации : Боја : зелена и црвена Материјал : flannelette Големина : чевлите : прибл. 23 см/ 9 инчи во висина, имаме 2 големина : прибл. 28 cm/ 11 Инчен, 21 см/ 8 Инчен шапка е cm / инчи во висина и cm / инчи во ширина Пакетот вклучува : 1 Пар на Дедо мраз Елф чевли 1 x Шапка.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.