Смешни Партија Капи, Риба Шапка - Кловн Риба Шапка - Океан Животните Капи - Морски Животни Капи - Костим Капи
Свеж

Смешни Партија Капи, Риба Шапка - Кловн Риба Шапка - Океан Животните Капи - Морски Животни Капи - Костим Капи

DEN 407.76

Достапно е за нарачката

Оваа Супер Симпатична Кловн Риба Шапка е Само Она што Ви Треба во секое Под Морето Прослава.Оваа Капа Е Симпатична Личност и е Одличен Додаток за секое Возрасни Забава Костим Партија.Овој Кловн Риба Шапка е Совршен Додаток за секој Luau, Тропски, Хавајски, или Плажа Тематските Партија.Оваа Портокал Кадифен Clownfish Новина Шапка Кој Целосна Должина Риба со Гигант Очи и Бели Ленти е задолжително за Длабоко Морето Авантура.Ова Удобно Риби Шапка е 11" Широк x 9 1/2" Висока.Нешто не е во риби за оваа капа!Оваа симпатична кадифен кловн риба е хумористични шапка that sits comfortably на главата.Оваа тропска риба со својот " светла портокалова тело и бела со црни ленти ќе направи било под морето партија заврши.Вие нема да сакате да се скрие овој костим во anemone.Оваа возрасни големина шапка, мерки 11" широк x 9 1/2" високи.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.