Salomon Speedcross 5 Жени е Патека Трчање
Свеж

Salomon Speedcross 5 Жени е Патека Трчање

DEN 2634.48

Достапно е за нарачката

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Патека за Трчање Чевли : Кој агресивна зафат, прецизни си го заземат своето место, и заштита, Salomon Speedcross 5 е идеален чевли за тркачите кои сакаат да го освојат мека, технички патеки.Добиете Груба : Редизајниран со длабоко, остар гкл за подобрена контрола и подинамичен горниот дел за подобро се вклопуваат и стабилност, Speedcross 5 е совршен чевли за патека тркачи кои воопшто не се плаши од влажни, валкани терен.Оди На Дистанца : Дали сте љубители на патот работи во вашето соседство, бегство на локалните трага, или нешто повеќе солиден, Salomon прави чевли кои се осигурате дека имате непречено возење на сите и сите терен.Време е Да се Игра : Дали сте во патека за трчање, пешачење, backpacking, или mountaineering, Salomon има обувки и опрема за децата, мажите и жените да ви помогне да го освојат нови далечина, личен рекорд, или настан.Од 1947 Salomon креираше иновативна отворено спортска опрема; Од трчање и пешачење до backpacking, скијање и повеќе, нашите чевли, ракавици, чанти, облека и модни додатоци помогне да се направи било патот свој.За да креирате следната генерација брзина крстот 5 W, ние се вратив на изворниот код, капитализиране на вредностите кои го прават брзина крстот легендарниот.Дури и повеќе контрола, и подинамичен горниот поставите нова високо-бар на перформанси и одговара.И со подобра стабилност и префинет изглед, нова легенда пристигна.За да креирате следната генерација SPEEDCROSS 5, се вративме до изворниот код, капитализиране на вредностите кои го прават SPEEDCROSS легендарниот.Дури и повеќе контрола, и подинамичен горниот поставите нова високо-бар на перформанси и одговара.И со подобра стабилност и префинет изглед, нова легенда пристигна.Endo Fit, Sensi Fit, s Лесни Мускулите Midsole.Солиден уште cushiony, LT Мускулите обезбедува доволно само да се обезбеди заштита за техничка патека за трчање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.