Lenergy Пилатес Mat Star Ракета Летало Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес Мат Тренингот Мат со торбичката 32x72 во
Свеж

Lenergy Пилатес Mat Star Ракета Летало Јога Мат Еко Пријателски Вежба Мат Не се Лизга Салата Мат Дебели Фитнес

DEN 1031.76

Достапно е за нарачката

Двострано против пролизгување : и Двете страни имаат специјални анти-лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат.Тоа има одлична еластичност, амортизирање и се лизга отпор. )Тежина : 1kg/1.Тоа е најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн. ❤Одлично двојно-layer не се лизга текстура : и двете страни имаат специјални не се лизга дизајн, и густина е поголема од обичните јога душеци, кои можат да обезбедуваат одлични зафат, најсоодветен за практикување на јога, Пилатес, истегнување, седат прозорци, push-up прозорци, итн.Јога мат е направен од висок квалитет на еко-пријателски TPE материјал, нема фабрика мирис, е еколошки и здрава, а е најдобар подарок за јога љубовници.Ултра-дебели, ултра-долго и ултра-широк : 72x24in/183x61cm големина одговара на повеќето луѓе, може да обезбеди доволно простор за секаков вид на вежбање, ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност, сите перници се опремени Слободни кеси.6cm обезбедува доволно простор да ги собере било кој тип на вежби и ултра-дебел 6mm висока густина обезбедува одлични амортизирање и еластичност.❤Врвот еколошки материјали : Ова јога мат е направен од високо-квалитет TPE Еко-пријателски материјал, и има положено тестирање и сертификација на CA65 и ЕУ се ПОСТИГНЕ стандарди.Тоа е многу сигурен. ❤Заштита делови од телото : Ова јога мат е професионална, лесни, дебела и удобно доволно за поддршка на различни делови од телото и да се избегне повреда.Големина : 72x24in/72x32in( 183x61x0.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.