Перат Постојан Електростатско Филтер за Воздух (16x25x1) од Venti Техника – HVAC Систем Филтер – Доловува Честички за Поздрав Домашна Средина – се Зголемува Струење, го На
Свеж

Перат Постојан Електростатско Филтер за Воздух (16x25x1) од Venti Техника – HVAC Систем Филтер – Доловува Честички

DEN 1056.00

Достапно е за нарачката

Седат назад и да се релаксираат, да знаат дека со секој циклус преку вашиот греење и ладење систем вашиот внатрешен воздух ќе стане почиста и новак.ЗАДОВОЛСТВО ЗАГАРАНТИРАНА – Venti Техника е посветена на вашето задоволство.ЗАШТЕДИТЕ ПАРИ ВО ДОЛГ РОК – Стоп трошат пари на расположливиот филтри и да се инвестира во обновливи, мие филтер која ќе трае цел живот.НЕ МАЧЕЊЕ ВАШИОТ HVAC СИСТЕМ, РАБОТА СО ITHaving погрешен вид на филтер во вашата HVAC Систем може да додадете непотребен стрес на единицата.Неговата подобра циркулацијата на воздух, ќе ги намалат трошоците за енергија премногу!.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.