GOODFEER serrated нерѓосувачки криви serrated комунални мали грејпфрут овошје нож со Долга Рачка Кујнски нож за лупење
Свеж

GOODFEER serrated нерѓосувачки криви serrated комунални мали грејпфрут овошје нож со Долга Рачка Кујнски нож

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

Направена од Казна Материјал, Хигиенски, Не-токсични, Кујна Gadget.Двојно Serrated Сечилото : дизајнирани за брз пилинг за цитрус.Острицата може да им помогне на кора од грејпфрут во рок од 3 минути.Цилиндар се Справи со Дизајн : ергономски дизајн за удобен зафат и лесен за употреба во секое време.Виси Дупка : постои виси дупка на крајот од дршката.Тоа може да бидат обесени на ѕидот за да зачувате простор за вашата кујна.Од суштинско значење Кујна Алатка : помош гол цитрус кора и потоа излупете ја врати.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.