ACTIVEDOODIE Тато Пелена Торба Ранец со Менување на Подлога, Проширување Mens Пелена Торба за Тато, Црна со Моралот Печ
Свеж

ACTIVEDOODIE Тато Пелена Торба Ранец со Менување на Подлога, Проширување Mens Пелена Торба за Тато, Црна со

DEN 2159.76

Достапно е за нарачката

600 Denier Полиестер.ИЗГРАДЕН ТЕШКО - Воена Одделение 600 D полиестер дава нашата пелена торба за Татко на ruggedness да преживеат уништувањето дека често доаѓа со деца.Активни Doodie дизајни секој Татковци пелена торба со лесен за користење карактеристики изработка на родителство малку полесно.ПРОМЕНА на ПЕЛЕНА МАТ - Големи водоотпорен кавер-промена на подлога е совршен mens пелена торба ранец додаток.Секој Активен Doodie Тато Пелена Торба за Мажите, помага да се организираат и практични.Уживајте во можностите на човекот пелена торба изграден за вас.ИЗОЛИРАНИ ШИШЕ НОСИТЕЛОТ - Првично нашиот Татко пелена кеси со бебе опрема како про и задржи вашето дете е следниот оброк во право temp со нашите изолирани бебе шише торбичка.Секој Активен Doodie пелена торба ранец за Татко е подготвен да оди.ШЕТАЧ РЕМЕНИ - Брзо ослободување шетач ремени ви овозможи да се откажам нашиот Татко пелена торба ранец од вашиот шетач за едноставен пристап и удобност. 10 години ГАРАНЦИЈА - Обезбедување на доверба на нашиот Татко кеси живеат до нивното име.Ветеран во Сопственост, САД Компанија.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.