Maddykins - Quilted Tote Торба, Стилски Пелена Tote Торба, Родово-Неутрални Пелена Торба, Патна Торба со Преносни Менување на Подлога, Лаптоп Џеб, Рамо, Рака, и 2 Шетач Ремени, Морн
Свеж

Maddykins - Quilted Tote Торба, Стилски Пелена Tote Торба, Родово-Неутрални Пелена Торба, Патна Торба со Преносни

DEN 718.80

Достапно е за нарачката

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Стилски и Функционално - Нема повеќе мешање на вашите лични и бебето кеси заедно!Ги чува сите ваши да оди essentials во Maddykins' Пелена Tote Торба.Спарување стил со погодност, оваа корисна tote торба ви овозможува да се донесе и вашиот најважен и бебето работи во една средина.Изобилство, Пространа Складирање - Носат вашите лични и бебето најважен во овој пелена торба организаторот.Тоа содржи 2 изолирани шише џебови, 4 внатрешноста се лизга џебови, 1 внатрешноста zip џеб, 1 голема преграда, 1 лаптоп џеб, 2 надворешни џебови, 1 надвор zip џеб, и 1 во внатрешноста клуч на носителот.Идеален за Патувања - Патување со стил и функционалност кога ќе ги користат нашите quilted пелена торба.Оваа пелена торба за татко ми и мајка ми доаѓа со рамо, рака и 2 шетач ремени за лесно носење и удобност додека сте во движење.Поддржува Пелена Промена во секое време - Променете го вашиот малку еден во секое време, насекаде.Maddykins Пелена Tote Торба доаѓа со водоотпорен, и wipeable менување на подлога.Го заштитува вашето бебе од валкани површини при обезбедување полесен и неспокојот промена на пелена.Практичен Подарок - Создадена за бебето и родителите, ова патување пелена торба е совршен подарок за очекуваат родители.Таа доаѓа во родово-неутрални бои што го прави погоден за употреба како пелена торба за девојки и момчиња.Таа има многу простор за мајка и татко работи, премногу.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.