Gaiam Врати Длабоко Во Мускулното Ткиво Масажа Пена Ролери
Свеж

Gaiam Врати Длабоко Во Мускулното Ткиво Масажа Пена Ролери

DEN 640.80

Достапно е за нарачката

13" долго x 5" дијаметар.Фирма, брановидна текстура обезбедува крајната мускулна стимулација и длабоко ткиво олеснување.Тешко внатрешното јадро одржува форма за долгорочна издржливост.Компактна големина идеален за работа помали региони или изолирање на одредени мускулни групи.Превземање Вежба Водич Вклучени.Функционална и издржливи, Gaiam Враќа Длабоко во Мускулното Ткиво Масажа Пена Ролери е дизајниран да работи длабоките слоеви на мускулите додека се издржи повторна употреба.Нејзината единствена бран-како текстура го стимулира протокот на крв кон целта и смири вашиот мускулите побрзо.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.