LALUZ Отворено Pendant Светлина, Мат Црна Надворешноста Виси Фенер, Анти- 'Рѓа Отворено Виси Светлосни Тела со чисто Стакло, Farmhouse Отворено Тремот Лустерот за Gazebo, Патио, Д?
Свеж

LALUZ Отворено Pendant Светлина, Мат Црна Надворешноста Виси Фенер, Анти- 'Рѓа Отворено Виси Светлосни Тела

DEN 2356.80

Достапно е за нарачката

[Farmhouse Виси Тремот Светлина] Опремени со подобрена цилиндар метална рамка, ова отворено виси светлина тела ќе се шири рустикален farmhouse талент сите околу себе, додека декорирани цврст метал барови донесе индустриски стил на вашиот отворен простор.Чисто стакло сенка им помага на ова отворено gazebo лустерот понуди огромна светлост на вашиот надворешен област без резервација и ја подобрува ноќ безбедност ефикасно. [Вонредни Отворено Перформанси] Овој патио лустерот отворено е направена од премиум анти- ' рѓа метал со посебни корозија-доказ слој и дебело стакло, се наменети да го осветлите вашата отворено живот за неколку децении.Повеќе временски елемент тестови биле преземени од страна на ова отворено лустерот светлина, овозможување на тоа да се вршат и на суво, влажни, или во висока темп ситуации за долго време. [Прилагодлива Должина Метални синџир : 59" Макс; Фенер : 10"x 6"x 6"; Крошна : 4.7" x 1"; Со прилагодливи метални синџир, ова отворено pendant светлина тела е особено со цел да се подобри и да заличи вашето тремот, gazebo, двор, градина, и повеќе надвор од куќата области.Исто така одговара затворен места, како кујната или трпезарија.Скатен и vaulted таванот се компатибилни. [Инсталација користење на искуство.Доколку оваа ситуација се случи, ќе има и делови на располагање за да се обезбеди, ако е потребно.П : дали Е тешко да се смени сијалица и чистење на стакло свет?.A : Неговата погодно за вас, за да ги одинсталирате стакло свет, од овој надворешен виси светлосни тела и да прават чисти или да го замени светилки.П : дали Е ова gazebo виси светлина тела компатибилен со мрак за да се зора сијалица или сензор за движење сијалица?.A : Нашата надворешна лустерот pendant светлина е целосно компатибилен со мрак за да се зора или dimmer сијалица.Ве молиме љубезно ве молиме имајте предвид дека тие треба да се купи одделно.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.