Georrcvad Акварел Пенкала Интересни Вода Сликарство Пенкала, Erasable Лебди Пенкало во Вода, Магија Лавра Цртање Пенкала (12 Бои)
Свеж

Georrcvad Акварел Пенкала Интересни Вода Сликарство Пенкала, Erasable Лебди Пенкало во Вода, Магија Лавра Цртање

DEN 1725.60

Достапно е за нарачката

【Плови Автоматски во Вода】На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. 【На Waterbased Дизајн】го Прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода.Кога наидувате на вода, подготвени животни ќе плови по себе. 【Совршен Пишување】Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило е лесно да се избриша исклучување со крпа на табла без оставајќи никаква трага. 【Деца Омилен】го Користите овој магијата пен да се подготви на лажица.Кога наидувате на вода, подготвени животни ќе плови на нивните сопствени, што е многу забавно. 【Широко се Користи】бои се светло и јасно, која е погодна за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци, како и.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.