YQkoop Магичен Вода Сликарство Пенкало, Креативни Лавра Цртање Пенкала Магија Вода Боја Маркери Деца Течни Акварели Бришење Табла Маркер Пенкала Вода Лебди Пенкало з
Свеж

YQkoop Магичен Вода Сликарство Пенкало, Креативни Лавра Цртање Пенкала Магија Вода Боја Маркери Деца Течни Акварели

DEN 988.80

Достапно е за нарачката

???? 【Магичен Вода Сликарство Пенкало】 : Користете го ова магично пенкало да се подготви на лажица.На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. ???? 【Сè Што Може да се Наслика】 : 4 бои направи сликарство објекти побогати, како што се мали риби, желки, мали цвеќиња, пеперутки, итн., кои се безопасни за човечкото тело. ???? 【Совршен Пишување】 : Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило може да биде лесно да се избриша исклучување со крпа, без да остават трага. ???? 【Интересни】 : Вода сликарство ќе се разбуди децата љубопитност.Мајка, татко и деца може да ги привлече заедно и да ја доживее радоста на изработка!Ова е исто така забавно нешто за семејството и пријателите собири. ???? 【Широка употреба】 : бои се светло и јасно, совршен за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.