MIXCUT Магичен Вода Сликарство Пенкало, Лавра Цртање Пенкала, Бришење Табла Маркер Пенкала, Лавра Вода Лебди Пенкала Алатки за Сликање на Камен, Дрво, Стакло, Керамика,
Свеж

MIXCUT Магичен Вода Сликарство Пенкало, Лавра Цртање Пенкала, Бришење Табла Маркер Пенкала, Лавра Вода Лебди

DEN 955.20

Достапно е за нарачката

[Магичен акварел пенкало] : Користете го ова магично пенкало да се подготви на лажица.На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. [Сè што може да се наслика] : 4 бои направи сликарство објекти побогати, како што се мали риби, желки, мали цвеќиња, пеперутки, итн., кои се безопасни за човечкото тело. [Совршен Пишување] : Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило може да биде лесно да се избриша исклучување со крпа, без да остават трага. [Интересни] : Вода сликарство ќе се разбуди деца љубопитност.Мајка, татко и деца може да ги привлече заедно и да ја доживее радоста на изработка!Ова е исто така забавно нешто за семејството и пријателите собири. [Широка употреба] : боите се светли и јасно, совршен за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.