Магичен Вода Сликарство Пенкало, 12 Бои Магија Лавра Цртање Пенкала, Erasable Лебди Пенкало во Вода, Лавра Цртање Пенкала, Интересни Вода Сликарство Пенкала Бришење Таб?
Свеж

Магичен Вода Сликарство Пенкало, 12 Бои Магија Лавра Цртање Пенкала, Erasable Лебди Пенкало во Вода, Лавра Цртање

DEN 2109.60

Достапно е за нарачката

❤【Плови Автоматски во Вода】На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода。Пакет : 1x Сет на маркерот пенкала (12pcs); Материјал : ABS; Големина : Околу 15cm/5.91 инч. ❤【Децата Омилен Рацете на Дел】го Користите овој магијата пен да се подготви на лажица.Кога наидувате на вода, подготвени животни ќе плови на нивните сопствени, што е многу забавно. ❤【Совршен Пишување Пал】Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило е лесно да се избриша исклучување со крпа на табла без оставајќи никаква трага. ❤【На Waterbased Дизајн】го Прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода.Кога наидувате на вода, подготвени животни ќе плови по себе. ❤【Широк Апликации】бои се светло и јасно, која е погодна за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци, како и.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.