Магичен Вода Сликарство Пенкало, 8Pcs Лавра Цртање Пенкала Табла Сува Избрише Маркер Пенкало Пенкала Студент Деца Уметност Сликарство Акварел Пенкало Лавра Вода Ле?
Свеж

Магичен Вода Сликарство Пенкало, 8Pcs Лавра Цртање Пенкала Табла Сува Избрише Маркер Пенкало Пенкала Студент

DEN 215.04

Достапно е за нарачката

Поништуваат. [Automatic лебди во вода] : На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. [Интересни и Интересни] : Вода сликарство ќе се разбуди децата љубопитност.Мајка, татко и деца може да ги привлече заедно и да ја доживее радоста на изработка!Ова е исто така забавна игра совршен за средби на семејството и пријателите.Најдете невиност заедно!. [Совршен Пишување] : Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило може да биде лесно да се избриша исклучување со крпа, без да остават трага. [Безбедност за да го користите] : се усвојува заверена од не-токсични мастило и специјални ниска мирис формула, која се безопасни за човечкото тело. [Широка употреба] : Светли бои и јасни, совршен за деца графити на хартија, училница наставата, канцеларија состанок пишување и цртање.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.