4 парчиња Магичен Вода Сликарство Магијата Пен Лавра Цртање Пенкала,Erasable Лебди Пенкало во Вода
Свеж

4 парчиња Магичен Вода Сликарство Магијата Пен Лавра Цртање Пенкала,Erasable Лебди Пенкало во Вода

DEN 2330.40

Достапно е за нарачката

【Магичен Вода Сликарство】 : Користете го овој магијата пен да се подготви на лажица.Кога наидувате на вода, подготвени животни ќе плови на нивните сопствени, што е многу забавно. 【Плови Автоматски во Вода】На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. 【Сè Што може да ги Привлече!】 : Четири бои се направи сликарство предмети повеќе во изобилство, како што се мали риби, желка, мал цвет, пеперутка и така натаму. 【Боја Табла Маркери】Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило е лесно да се избриша исклучување со крпа, без да оставајќи никаква трага.Ве молиме имајте во предвид дека бојата на гумичка е случаен. 【Широко се Користи】 : бои се светло и јасно, која е погодна за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци, како и.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.