12pcs Магичен Вода Сликарство Пенкало,DIY Вода Лавра Цртање Пенкала за Деца,Боја Бришење Табла Маркер,Сликарство Лебди Маркер Пенкала Комплет Наместен со Керамички Ла
Свеж

12pcs Магичен Вода Сликарство Пенкало,DIY Вода Лавра Цртање Пенкала за Деца,Боја Бришење Табла Маркер,Сликарство

DEN 1255.20

Достапно е за нарачката

[Магичен Вода Сликарство Пенкало] На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, Мајка, татко и деца може да се приклучат на слика заедно и да ја доживее радоста на рачно производство!Оваа Слика Лебди Маркер Пенкала е исто така забавна игра за семејството и пријателите собири. [Плови Автоматски во Вода] Децата може да ја користите оваа магија сликарство акварел пенкало да се подготви било кој модел на лажица,како што се мали риби, желка, кит, мал цвет, пеперутка, и така натаму,Кога се соочуваат со вода, подготвени животни ќе плови на своите, ќе се разбуди децата љубопитност,што е многу забавно!. [Безбедно да се Користи] Вода Пишување Мат Пенкало Лавра Пенкало со заверена од не-токсични мастило и специјални ниска мирис формула, тоа е безопасни за човечкото тело,лесно да се чисти,Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување На вода-базирани мастило е лесно да се избриша исклучување со крпа на табла без оставајќи никаква трага. [Широко се Користи] Секоја Обоени Пенкало е опремена со Удобноста Зафат,боите на лавра вода лебди пенкала за деца светла и јасно, погоден за децата пишување и цртање или doodling на whiteboards, стакло и пластика. [Производ по-продажбата на услугата] имаме комплетна услуга по продажбата тим.Ако имате било какви прашања во врска со производот или наидат на проблеми при користење,ве молиме контактирајте со нас веднаш и ние ќе ви обезбедиме со задоволителен одговор.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.