Магичен Вода Сликарство Пенкало Лавра Цртање Пенкала Бришење Табла Маркер Пенкала Лавра Вода Лебди Пенкала Алатки За Сликање
Свеж

Магичен Вода Сликарство Пенкало Лавра Цртање Пенкала Бришење Табла Маркер Пенкала Лавра Вода Лебди Пенкала Алатки

DEN 489.60

Достапно е за нарачката

[Магичен акварел пенкало ] Користете го ова магично пенкало да се подготви на лажица.На база на вода дизајн го прави тоа нерастворливи во вода, и да го извлечат животни може да се плови слободно на вода. [Интересни] Вода сликарство ќе се разбуди децата љубопитност.Мајка, татко и деца може да ги привлече заедно и да ја доживее радоста на изработка!Ова е исто така забавно нешто за семејството и пријателите собири. [Сè што може да се наслика] 4 бои направи сликарство објекти побогати, како што се мали риби, желки, мали цвеќиња, пеперутки, итн., кои се безопасни за човечкото тело. [Совршен Пишување] Брзо сушење, мазна пишување, нема мастило истекување.Вода-базирани мастило може да биде лесно да се избриша исклучување со крпа, без да остават трага. [Широка употреба] бои се светло и јасно, совршен за деца графити на хартија, пишување и цртање во училница предавања и канцеларијата за состаноци.

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.