IZZE Пенливи Сок, Clementine, 8.4 Fl Мл (12 На Број)
Свеж

IZZE Пенливи Сок, Clementine, 8.4 Fl Мл (12 На Број)

DEN 167.76

Достапно е за нарачката

IZZE Пенливи Сокови содржат 70% овошен сок со прскање на пенливи вода.Без додаден шеќер или конзерванси.Совршено се чувствуваат добро пијат за да заличи вашиот ден.Вклучува (12) 8.4 унци Пенливи Clementine лименки.Вкус Име : Clementine | Големина : 8.4 Fl Мл (Пакување од 12).

Основни својства

Тие исто така купуваат со овој производ.